Business concept. Business people discussing the charts and graphs showing the results of their successful teamwork. Selective focus.

.

Yerinde İnceleme Ve Raporlama

Evinizin düzenine ve çatınızın durumuna bağlı olarak bu fiyatların binlerce tl kadar değişebileceğini unutmayın. Değerlendirmeleri yapacak kişinin gelip evinizin güneş enerjisi için ne kadar uygun olduğunu değerlendirir ve sizlere bu doğrultuda bir rapor sunulur.

Projelendirme ve Raporlama

İnceleme ekibimiz etrafı inceledikten sonra projelendirme aşamasına geçerler. Güneş panel sistemlerimizin yerleştirileceği bölgeye uygun olarak işleme başlarlar. Proje raporlama, verilerin üretildiği yerden alınıp yorumlandığı ve uygulandığı yere iletilmesi için yönetim sürecindeki bilgi ihtiyacını karşılar.

desk-architects-solar-energy-powered-home-green-reduce-global-warming_35675-886
f

.

Uygulama ve Entegrasyon

Çoğu güneş paneli, bir ön cam levha ile bir alüminyum çerçeve içinde desteklenen bir arka polimer plastik arka levha arasına sıkıştırılmış bir dizi silikon kristal hücreden oluşur. Özenle uygulamamızın yanında en kaliteli malzemeleri kullanarak güneş enerji sistemlerinin ömürlerini de uzatıyoruz!

İşletme ve Bakım

İhtiyaç olduğu zamanlar, kir, yaprak ve diğer kalıntıların güneş ışınlarını engellemediğinden emin olmak için periyodik hafif bir temizliktir. Daha kapsamlı bakıma ihtiyaç duyabileceğiniz zamanlar, yoğun kar yağışı dönemlerinde veya panellerinizin enerji çıkışı düşmeye başladığında olabilir.

f2
Başlıksız-2

Scada

SCADA sistemleri, verimliliği korumaya, daha akıllı kararlar için verileri işlemeye ve arıza süresinin azaltılmasına yardımcı olmak için sistem sorunlarını iletmeye yardımcı oldukları için endüstriyel kuruluşlar için çok önemlidir.

İzleme

Güneş izleyicilerinin yararlı olduğu yer, bir kurulum için sınırlı alana sahip olduğunuz zamandır. Ek güneş panelleri için yeriniz yoksa, bir güneş takip sistemi kurmak, sınırlı bir alanda daha fazla güç üretmenize olanak sağlar. Güneş izleyicileri, büyük ölçekli kamu hizmeti veya ticari kurulumlarda da kullanışlıdır.

Başlıksız-3
Başlıksız-4

Aylık Üretim Belgeleme

Güneş panellerinin sizlere aylık olarak Yenilenebilir Kaynaklardan Net Üretimini sizlere raporluyoruz.

Dağıtım Şirketiyle Scada Entegrasyonu

Firmamız uzman ekibi ile SCADA teknolojisini kullanarak Uzaktan Kontrol ve Gözleme Sistemi olarak da bilinen cihazlarınızı (uzaktan izleme, trend ve algoritmik raporlama vb) işlemleri en doğru şekilde çözümler sunuyoruz.

Başlıksız-5